Ceník

Hledáte nějaký ceník služeb? Chcete vědět, kolik vás budou naše služby stát? Bohužel nikde žádný ceník ani nic podobného nemáme, protože cena seo se odvíjí od mnohých faktorů a proto přesně dopředu nelze určit, kolik bude stát zrovna vaše služba.

dolar

Od čeho všeho se to odvíjí a z čeho se celková suma může vypočítávat:
· Jistě vás bude zajímat, od čeho všeho se celková hodnota odvíjí a proč ji tedy nemůžeme určit? Zejména proto, že se hodnotu ovlivňuje například počet klíčových slov, jejich konkurence, aktuální stav vašich stránek a celkového projektu, váš očekávaný efekt a spoustu dalšího. Z těchto důvodů nelze předem učit, jak vysoká může být celková částka. Vypočítává se opravdu z mnohých faktorů, které do celkové částky promlouvají. Ovšem není problém se předem domluvit či si nechat projekt odhadnout.

· Pro sestavení konkrétní částky u vámi zadaného projektu už se budeme bavit o oficiálních číslech. Takovouto částku zjistíte, když zavoláte na naše telefonní číslo nebo nás kontaktujete e-mailem, abychom s vámi mohli zahájit spolupráci. Pak se na všem potřebném předem domluvíme, alespoň částečně a můžeme vám sdělit nějakou hodnotu, kolik by vás naše služby stály. Po konzultaci se takovouto částku dozvíte.

mobil

Individuální přístup

S každým klientem pracujeme zcela individuálně. Soustředíme se na vaše požadavky, přání, na to, co potřebujete a co pro vás bude nejlepší. Jedině tak dosáhneme úspěchu a vaše stránky budou díky tomu viditelnější.

Optimalizace webu pro internetové prohlížeče

Abychom v internetových prohlížečích snadněji vyhledali vaše internetové stánky a dostali jste se do popředí ve vyhledávačích po zadání klíčových slov, musíme pracovat na celkové správě vašeho webu. Pracujeme s on-page a off-page faktory. Zajišťujeme také kompletní správu, kdy se nemusíte vůbec o nic starat.
On-page faktory
1. Analýza
2. Návrh klíčových slov
Off-page faktory
1. Revoluční PR články
2. Tematické PR články