Horský Skiareál Buková hora se těší na vaši návštěvu

Horský Skiareál Buková hora se těší na vaši návštěvu.

Nabízí vám ubytování v moderních apartmánech, kde se budete cítit jako v bavlnce, i když se za okny bude prohánět vítr a mráz. Naplánujte si svou rodinnou dovolenou a vyrazte za čerstvým vzduchem do hor. Nejen, že si aktivně odpočinete, strávíte s rodinou volné chvilky, ale utužíte zase vzájemné vztahy, protože týdenní pobyt zaručí spoustu smíchu, radosti, koulování, lyžování a procházek do míst, která jsou vašim srdcím milá.

zimní lyžování

Program se zpravidla odehrává podle dětí, kterým chtějí rodiče dopřát to nejlepší. Děti si také potřebují oddychnout od úkolů a školních povinností, které musejí ve škole plnit. Proto je vezměte do Mamutího parku za Mamuťákem, který se nachází v blízkosti horského areálu. Pro děti je připravena spousta jiných dobrodružných zážitků a kromě lyžování, snowboardu i sáňkování se mohou pobavit se svými rodiči a sourozenci i jinak. Například je uvítá Stezka v oblacích, dětmi oblíbená náramná adrenalinová Mamutí horská dráha s Mamutími dobrodružnými parky a obřím mamutem. Nechybí ani Adrenalinový park pro děti, které jsou akční a milují překonávat překážky. Také se mohou svézt na lanovce.

lanovka pro lyžaře

Skiresort je moderní horská oblast, která svým vybavením a službami dosahuje přímo alpské úrovně! Skibukovka nabízí pět spojených lyžařských tratí. Nejen lyžováním a snowboardem bude žít vaše rodina po celý týden, ale také dobrodružnou aktivitou, která nabudí vaše ratolesti natolik, že se budou do školy i těšit. A to je co říci!

Dolní Morava ubytování – zde vám zaručujeme maximální spokojenost, protože apartmány jsou umístěny přímo pod sjezdovkami, takže „na lyže“ to budete mít, co by kamenem dohodil! A jestliže se dítka během dopoledne zimním dováděním unaví, máte to blízko do hajan na odpočinek.

Aktivní rodinnou dovolenou si můžete naplánovat nyní, ale i v létě, kdy vás uvítá rozkvetlá příroda plná vonících luk a chráněných rostlin. Pro léto je pro vás nachystána i klimatizační jednotka, takže luxus se vším všudy.