Krásné tetování

Když mi bylo třináct nebo patnáct let, tak jsem se úplně zamilovala do tetování. A tetování jsem poprvé viděla na svém bratranci, který je o šest let starší než já, takže si ho mohl dovolit. A protože v té době, když jsem to tetování chtěla taky sama pro sebe, tak to ještě nešlo. Myslím si, že v dnešní době to už může mít klidně i desetileté dítě, pokud mu to někdo načerno dělá. Protože jsem si jistá tím, že legálně by to desetileté dítě samozřejmě mít nemohlo. A líbí se vám taky tetování? Myslíte si, že tetování je krásné? A je opravdu mnoho lidí a také mnoho názorů, které se týkají zrovna tetování.

Tetování je krásné.

Dříve to bylo takové, že kdo měl tetování, tak byl kriminálník. Já tomu už nevěřím, ale opravdu to tak dříve bylo, protože dříve jsme tetovali jenom trestanci. Myslím si, že už je to minulost a tetování už má opravdu kde kdo. A už dokonce i krásné skvělé modelky mají taky tetování anebo něžné herečky to taky mají. A já ještě tetování nemám a je mi třicet dva let. Ale stále o něm uvažuji. Jenže mám taky strach z bolesti. Jenomže se bojím, že potom to tetování vyjde z módy a já pak nebudu krásná. Líbí se mi krásná kůže, protože jsem taky chtěla mít na zadku malé srdíčko. Vtipné, co?

Co vy a tetování?

Chtěla jsem taky jenom malé srdíčko tetování, protože se taky bojím, že se mi potom přestane líbit anebo absolutně nevím, jak na mě tetování bude vypadat třeba v sedmdesáti letech. Myslím se, že kdo si dá nějaké bláznivé tetování ve 2dvaceti letech, tak nevím, co bude dělat potom, když jim bude třeba šedesát nebo sedmdesát let. To bude asi hodně vtipné a docela by mě to zajímalo. A věřte mi, že odstraňování tetování je opravdu dost bolestivé. Tohle mi řekla můj bratr, který si taky nechal odstranit tetování, které si dal jako mladý kluk na vysoké škole a už po něm netouží. Má na něj prý špatné vzpomínky. Ale jinak tetování krásné je.