Malá nádoba, která v bazénu plní velký účel

Sortiment doplňkového příslušenství k bazénu není zbytečně pestrý, i když řadu věcí k vašemu zahradnímu bazénu jednoduše nevlastníte. Pokud vám přijdou některé výdobytky zbytečné a věříte, že se bez nich obejdete, nikdo vám to nemůže vyčítat a nutit vás k tomu, abyste si jich koupili.
Nad koupí plováku do bazénu Chlorito ovšem váhat nesmíte, protože je to nádoba, která vám v průběhu celého léta bude efektivně sloužit a dopřeje vám vodu, se kterou budou spokojeni všichni, kteří váš bazén budou využívat.Čistá bazénová voda.jpg

Bez plováku by vaše voda nebyla čirá

Informace, že se tablety, které mají za úkol vyčistit vaši vodu ukládají pouze do plováku, který volně plave na hladině, se k vám už jistě dostala. Drtivá většina chemických přípravků se prodává ve formě tablet, které se do něho umísťují. Právě jeho volný pohyb, který v bazénu provádí, umožňuje tabletám rozpouštět se účelově a správně.
V nabídce si můžete vybrat takový, který by byl ideální pro velikost vaší nádrže, ale i vzhledově přitažlivý. Pokud byste chtěli vlastnit hned 2 typy příslušenství v jednom, neváhejte si pořídit plovák s teploměrem, protože i ten vám ve vaší výbavě zboží k bazénu nesmí chybět.malý bazén.jpg

Zazimování bazénu pomocí plováku

Týká se vás zazimování vaší nádrže už jenom kvůli tomu, že se nachází v zemi a není možné ji na zimu schovat? V tom případě byste měli věnovat pozornost tomu, jak předejít jejímu opotřebení nebo tlaku, kterému budou podléhat její stěny následkem zimních mrazů.
Dilatační plovák vám bezpečně a bez problémů pomůže prodloužit vaši životnost nádrže umístěné v zemi a pomocí jeho účinku se postarat o to, aby váš bazén přečkal zimu bez následků zničení.
Do vašeho sortimentu ho tedy nepochybně zařaďte a chraňte vaši nádrž tak velmi, jak to jenom půjde i díky tomu, že nezanedbáte důležité detaily ohledně jeho údržby.