Metoda, která vede k úspěchům

Jmenuje se proteinová, ale také ji můžete najít pod názvem: bílkovinná, ketogenní či keto-dieta:https://www.prodietix.cz/.

Odpovědi na vaše otázky

Jak se to má se cvičením? Musím se trápit hodiny v posilovně?
Nějaké horoucí cvičení není v této metodě potřeba. Samozřejmě byste měli poupravit svůj životní styl a dopřát si sem tam například procházku, ale extrémní cvičení opravdu není nutné.
Má to jiné vedlejší účinky?
Možná budete překvapení, ale díky tomuto systému se čistí celé tělo. Jistě budete nadšení z lepších krevních testů. Ve svém těle se totiž zbavíte cholesterolu a dalších nežádoucích jevů. Přitom ale budete mít neustále dostatečný přísun veškerých potřebných vitamínů.

Nebudu mít nedostatek nějakých látek, které jsou pro mé tělo důležité?
Vůbec ne. Tohoto se opravdu nemusíte bát, protože je to metoda vyvinutá s lékaři, kteří přesně vědí, co tělo v jakém množství potřebuje, tak se nemusíte obávat, že byste měli nedostatek vitamínů, minerálů, či ostatním pro tělo potřebných látek.
Bude jídelníček osekaný? Budu jíst jedno a to samé?
Ne, to v žádném případě. Abyste měli všeho dostatek, tak sice budete mít některé potraviny v první fázi například zakázané, nebo spíše nedoporučené, ale budete moci jíst všechno možné. Můžete se těšit na velice bohatý a různorodý jídelníček, který bude zahrnovat například:


– zeleninu
– ovoce v jisté míře
– ryby a snad veškeré mořské plody
(pstruh, candát, cejn, kapr, halibut, mořský vlk, pangasias, platýz, treska, krabí maso,
ale také losos nebo tuňák v pozdější fázi)
– tvaroh a tvarůžky
– různé druhy masa (hovězí, krůtí, kuřecí, telecí)
– luštěniny (fazole, čočku, hrách)
– játra
– zvěřinu (libové maso)
– vejce
– rýži bramboryNemusíte se však bát jo-jo efektu, ke kterému nedochází. Váhu si posléze udržíte a je stabilní, i když se vrátíte k vašim starým zlozvykům nebo jiným stravovacím návykům