Bydlet ve vlastním bytě či domě je základ rodinného štěstí

Možná jste se také ocitli v jedné velice nepříjemné životní situaci. S manželem jste se teprve nedávno vzali, plánovali jste si šťastný společný život a těšili se na budoucnost a netrvalo to ani rok a všechno se to nějak nepříjemně zvrtlo. A hlavní úhelný kámen vašeho neštěstí spočívá ve vašem bydlení. Nemůžete si totiž dovolit vlastní byt anebo dům, a tak bydlíte s jeho rodiči v tom jejich. Jistě, máte zde několik svých místností, ale i tak to pořád není ono.

novostavby

A není se čemu divit, pokud totiž člověk nežije ve svém domě a nemá žádné soukromí, protože má neustále za zády tchýni a její všudypřítomný pohled a řeči, tak žije v podstatě ve vězení, i když to tak na první pohled nemusí vypadat. Na denním pořádku jsou hádky, výčitky a slzy. A to není dlouhodobě udržitelné a nevydržel by to nikdo.

Ale nemusíte věšet hlavu. Přestože to vypadá, že tato situace je v podstatě bezvýchodná, tak to tak ve skutečnosti vůbec není. I řešení této situace existuje. Pomůže vám z ní nebankovní hypotéka bez registru. Jestliže vám totiž v bance odmítli půjčit na to, abyste si mohli pořídit vlastní byt, tak u této soukromé společnosti se vám to nestane.

dům

Jediné, co k takové půjčce potřebujete je, že se za ni zaručíte nějakou stávající nemovitostí. A pokud žádnou nemáte, tak můžete klidně požádat o pomoc někoho z vašeho okolí, kdo nějakou vlastní. Takže si zkuste v klidu sednout a popovídat s manželovými rodiči, zda by se za vaši hypotéku nezaručili svým rodinným domem. Když jim vše důkladně a bez emocí vysvětlíte, tak jistě i oni sami uznají, že bude lepší vše vyřešit takto, než se do nekonečna hádat a tísnit na malém prostoru.