Skákání je prima zábava nejen pro děti

Na trampolíně si užijí i dospělí. Pokud se obáváte nosnosti, tak můžete být klidní. Většina trampolín unese až 180 kilo, takže můžete skákat i se svými dětmi. Jenom je dobré dodržovat základní bezpečnostní pokyny, takže skákejte rovnoměrně a nesnažte se o nějaká salta nebo přeskoky vzad. To jsou věci, které by mohly být nebezpečné a mohlo by lehce dojít k poranění Vaší osoby nebo někoho blízkého.

v Pokud však skáčou jenom děti, můžete být naprosto klidní. Jako rodiče jste totiž vybrali ten nejlepší produkt na trhu. Vysoce spolehlivý s mnoha různými bezpečnostními prvky, takže se nemusíte obávat pádu, vyskočení nebo úrazu.

skok do oblak

Každá trampolína s ochrannou sítí má pevnou a odolnou skákací plochu, která je opatřená silnými pružinami. Nedojde ani snadno k protržení ochranné sítě, protože je vyrobená z pevného a vysoce voděodolného vlákna. Toto vlákno se nazývá terylén a je opatřeno hned několika prvky, aby pevně drželo, a nikdo nepodléhalo vlivům počasí. Často se totiž stává, že jak guma, tak látka nebo jiné plastové materiály podléhají zteření. To se v tomto případě rozhodně nestane, takže můžete zůstat klidní a můžete děti kdykoliv pustit ven, aby si na zahradě mohly pořádně zaskákat.

Vynikající na hubnutí

Nevěříte? Stačí pár skoků a samy jako ženy uvidíte, že se okamžitě zadýcháte. Navíc skákání prospívá celému našemu tělu. Báječně se u toho jako dospělí protáhnete, to však platí i pro děti. Ty se navíc zabaví na dlouhé hodiny. Skákání je dobré na prokrvení organismu, protažení svalů a kloubů, ale také si tím zlepšíte kondici a stabilitu. Vyzkoušet to může zkrátka každý.

sportovní program

Stačí kousek volného prostoru na zahradě a už tam může stát podobná trampolína!

Vybírat si můžete z různých velikostí i různých barev. Všechny součásti prošly také galvanizací, takže si můžete být jistí, že se jedná o opravdu odolné prvky. V balení jsou také železné schůdky. Poskytujeme jenom kvalitní produkty, o kterých jsme přesvědčeni, že Vám dlouho vydrží a dlouho Vám budou dopřávat radost a šťastné úsměvy při skákání.