Igelitová obálka je lepší než kartonová krabice

Podnikáte v oblasti prodeje zboží? Zasíláte svým zákazníkům zboží objednané ve vašem e-shopu? Záleží vám na tom, aby zboží dorazilo na místo bez poškození?
V tom případě je velice důležité, abyste k jeho balení použili ten pravý balicí materiál.

panáček s obálkou

Všichni si umíme živě představit, jak by to asi dopadlo, pokud byste svou zásilku odeslali k zákazníkům v nezabaleném stavu, prostě jen tak. Ale napadlo vás někdy pomyslet také na to, v jakém stavu zásilka dorazí na místo ve chvíli, kdy ji zabalíte do nevhodného balicího materiálu?
Mnoho prodejců balí odesílané zboží nejčastěji do kartonových krabic. Ovšem právě tyto papírové krabice mají celou řadu nevýhod, které mohou vaše zboží ve výsledku ohrozit na jeho kvalitě. Nevěříte?

Ten základní problém spočívá třeba už v tom, že papír si s vodou vůbec nerozumí. Nedá žádnou práci zajistit, aby navlhnul, natož se úplně promočil. K tomu ani nepotřebujete žádný silný déšť, který může vaši zásilku potkat na cestě k zákazníkům, k tomu bohatě stačí i vlhký sklad překladiště balíků. A jsme u jádra věci. Navlhlá krabice ztrácí velice rychle svou pevnost a s ní i svou ochrannou funkci. Takže nejen, že vaše zboží v takové krabici může rovněž navlhnout, ale zároveň se může znečistit anebo dokonce poničit, pokud se v krabici vytvoří díra. A je jasné, že v průběhu dlouhé a náročné cesty je k takovým problémům mnoho příležitostí.

online marketing

Ovšem pokud byste svou zásilku namísto do kartónu zabalili spíše do igelitové obálky, podobným problémům se hravě vyhnete. Plast je voděodolný a nepromokavý zároveň, je lehký, pevný, a přitom i dostatečně pružný. A to jsou potřebné vlastnosti, které z něj dělají ideální obalový materiál.
Záleží jen na vás, jak velkou igelitovou obálku si objednáte, v jaké síle bude vyvedena, a co do ní zabalíte. Jistě vás potěší i fakt, že obálky mohou být vybaveny i praktickým odnosným uchem pro ještě větší komfort vašich zákazníků.