Jak být nejkrásnější ozdobou plesu

Ples je událost, na kterou je nutné se dobře připravit a nic neponechat náhodě. Obzvláště ženy přípravu velice prožívají, chtějí být dokonalé, mít ty nejkrásnější šaty, perfektní účes a dokonalý make-up. Ovšem stranou by neměli zůstávat ani muži.
Jak být tedy krásní a neodolatelní a být alespoň jeden večer v roce za hvězdu?  
společenský tanec
Pokud máte v plánu si letošní plesovou sezónu opravdu užít a být nejkrásnější ze všech, pak je tou nej barvou mezi všemi modrá. Modrá je prostě dobrá a je jedno, jaký odstín zvolíte. K jednoduchému střihu můžete zvolit výrazné doplňky – šperky, kabelku, lodičky na vysokém podpatku, pokud se chcete cítit krásná v bohatě zdobených šatech, pak buďte s doplňky opatrná, volte spíše jednoduché a jemnější kousky. Pokud vám modrá nesluší nebo se v ní necítíte, zkuste třeba tmavší odstín vínové. Co se týká látky, je na vás, zda sáhnete po krajce nebo něčem lesklém, pokud máte rády flitry, dopřejte si je.
I když budete mít dlouhé šaty, pod kterými boty nejsou téměř vidět, stejně jejich výběr neodbývejte. Na páskové zapomeňte, výšku podpatku přizpůsobte sobě a tomu, jak zvládáte chůzi ve vysokých lodičkách.
Elegantní nedbalost, to je typ na dokonalý účes, vlasy více či méně natočené, zkušená kadeřnice určitě vyhoví vašim představám. Co se týká líčení, méně je více, proto se nesnažte za každou cenu zvýraznit jak ústa, tak i oči.
večerní róba
Pánové by za dámami pozadu zůstávat neměli, i oni mohou být krásnými a neodolatelnými. Co se týká účesu, s tím si poradí sami bez pomoci kadeřnice, stejně tak s vousy. Košile by měla být jednobarevná, světlé barvy, doplněná kravatou. A pak to nejdůležitější, oblek, nejlépe tmavé barvy, při výběru sáhněte raději po tom, který není z lesklé látky. Boty by měly mít tmavý odstín, materiál kvalitní kůže.
A pak už nezbývá, než svou skrývanou krásu dát všem na odiv při plese samotném a samozřejmě si ho maximálně užít.