Kvalitní ohřev bazénu

Bazén je už snad standardem u každého domu, který má zahradu a dostatek prostoru. Díky bazénu se můžete v horkých letních dnes svlažit a užít si vodní radovánky u Vás doma. Navíc, nemusíte platit přemrštěné vstupy na veřejná koupaliště a ušetříte tak nějaké peníze. Velkou výhodou je také fakt, že na své děti uvidíte a nemusíte se tak bát, že by se začali topit. Pokud se Vám na Vašem bazénu nedaří udržet teplota, tak se zkuste zamyslet nad bazénovou plachtou.

solární plachty

Bazénové solární plachty jsou u nás velice oblíbené a mnoho lidí je už na svém bazénu má. Není ani divu, tyto plachty jsou velice efektivní a drží Vám během celého léta bazén vyhřáty. Navíc se díky solární plachtě nedostane do bazénu žádný hmyz a ani listí s okolních stromů. Solární plachty se vyrábějí v nejrůznějších velikostech a barvách. Nejznámější barvy jsou však modrá a černá, která na sebe dobře váže slunce. Samozřejmostí je, že se vyrábějí v různých rozměrech a můžete si tak vybrat oválový tvar, kruh, či obdélník a čtverec. Mezi velmi oblíbené varianty patří samozřejmě vyrobení plachty dle Vašich přání. Tudíž, pokud máte atypický bazén, tak je tato firma to pravé pro Vás. Bazénové plachty jsou navíc vyrobeny s pevného a kvalitního materiálu a vydrží Vám tak dlouhé roky. Plachty samozřejmě odolávají všem bazénovým přípravkům. Pokud máte bazén opravdu velký, tak v obchodě Chlorito najdete i naviják na plachty, díky kterému pohodlně plachtu navinete.

solární plachty

Firma chlorito však neprodává pouze solární plachty, ale prodává i ostatní vybavení na vířivky a bazény. Tudíž zde koupíte doplňky k bazénu, ale také chemii do bazénu, či náhradní díly. Všechny jejich výrobky mají vysokou kvalitu a na mnoho z nich je daná sleva, díky které ušetříte peníze.

Pokud tedy chcete, aby měl Váš bazén stále teplou vodu, tak neváhejte a zakupte solární plachtu, která Vám vydrží roky.