Kouzlo zimních radovánek

Příroda je mocná čarodějka. V teplých dnech Vám dá na výběr z mnoha různých aktivit jako jsou třeba zdraví prospěšné procházky po okolí horského městečka Čenkovice, na čerstvém vzduchu člověk čerpá sílu a pozitivní energii, odplavuje negativitu a stres. Ukáže Vám krásy přírody, kde člověk relaxuje jako jedinec nebo s celou rodinkou.

walking

V zimních časech Vám nabídne úžasnou lyžovačku na 5 sjezdovkách. A hlavně, nemusíte zoufat, v noci si také zalyžujete, a to rovnou na 2 nočních sjezdovkách. Na sjezdovkách se setkáte se třemi různými typy lanovek a vleku. Odpojitelná sedačka Leitner, která je už vymazlenější, je rychlejší, delší a má odpojitelný systém, který je lepší pro ty, kteří potřebují více času pro výstup, dokonce má bublle kryt, který má lépe ochránit před nepříznivým počasím. Pak je tu dvoj sedačka Třebová a vleky. Ski Čenkovice mají něco i pro ty co rádi tráví čas na běžkách, jejich více jak 60 km dlouhá trať Vám ukáže krásy okolí. Na čerstvém vzduchu člověk přichází na úplně jiné myšlenky, lépe se dýchá a pro tělo je pohyb velice prospěšný. Dokonce Vám nabídne i Snowpark a fun zone kde se vyřádí Vaše děti anebo přímo i Vy osobně.

hory

Pokud nejste zdatnými sjezdaři nebo Vaše dítě, rozhodně se nebojte oslovit naše instruktory ve Škole lyžování, rádi Vás nebo Vaše dítě naučí novým kouskům. Čenkovice jsou poblíž od Orlických hor, Jeseníků a Karlického Sněžníku, takže si opravdu můžete vybrat co zrovna v ten den chcete dělat. V Pardubickém kraji jsou Ski Čenkovice jeden z největších ski areálů. Ubytování si řešíte z pohodlí domova přes jejich webovou stránku, vyberete si, co se Vám nejvíce líbí a je to. Podívat se můžete i na Přírodní vyhlídku Martina, která se nachází v areálu nebo vyzkoušet Hanesovu vyhlídku či Vyhlídkovou cestu. Vaše možnosti jsou neomezené a v každém ročním počasí si určitě něco vyberete.