Léčivá příroda může zavítat i k nám domů

Nejstarší doklady o využívání rostlin jako léčivých prostředků pocházejí už ze starověku. Ve starém Egyptě, ale i Číně byly objeveny nejstarší receptury. Je pravdou, že bylinkářství bylo převážně provozováno v klášterech. Postupně se rozšířilo mezi mudrce a prostý lid. Však také dříve na vesnicích nebo samotách byla nejvyhledávanější osobou babka kořenářka. Ta to zkrátka měla všechno v malíčku, teda vlastně v pytlíčku. Znala na každý neduh nějakou léčivou bylinku. Dnes sice nemáme babky kořenářky, ale na bylinky jsme rozhodně nezanevřeli. Mnohdy jim moderní tvůrci dali jen jinou podobu a to, že je uzavřeli do tobolek.

bylinky

Bojujeme přírodními produkty proti nadváze

Každé kilo navíc je znát a kdo zrovna nevěří různým pilulkám, kde by mohl být jen trochu náznak chemie, tak by mohl vyzkoušet například http://www.sibutramine247.com/cs/zbozi/10-meizitang.html. Tobolky jsou vyráběny na přírodní bázi a mají skvělé výsledky ve snížení produkce lipázy v žaludku a střevním traktu. Je to celkem jednoduché, jelikož lipáza dokáže zatočit s tuky. Současně se jim daří zrychlit metabolismus a k tomu využívají tukových zásob v těle. Hlavní jejich účel je snížit chuť k jídlu. Díky tomu se jednoduše sní porce menší, a přesto bude pro naše tělo dostačující. Součástí receptury jsou mořské řasy, které bez větší diskuze podpoří imunitu, zažívací systém a i činnost našeho srdíčka.

olejíček

Když se dílo daří

Z každého kilogramu, který zmizí z našeho života, se člověk raduje. Ono se snadno na váze přibírá, hlavně když se konzumují nekontrolovatelně nezdravé suroviny, ale velmi těžko se kilogramy shazují dolů. Mezi bylinkami vévodí pár osvědčených rostlinek, které nám mohou také pomoci s redukcí váhy. S nadváhou si poradí guarana, bříza, kontryhel, psyllium, máta, dobromysl, garcinia camborgia, kopřiva, rozchodnice, bělotrn, hořký pomeranč a další. Najdeme v nich všechny důležité látky, které nám pomohou zrychlit metabolismus a rychleji spalovat tuky.