Nová zkušenost s masážemi

Jemné doteky

Každý někdy touží po změně, a důvody mohou být skutečně různé. Chtěli byste najít nějakou novou cestu, objevit něco zajímavého, co byste třeba mohli čas od času zopakovat, jako relaxační techniku? Rádi bychom vám nabídli erotické masáže v praze Matahari salon, které vás nejen zaujmou, ale také hezky uvolní.

smyslnost v masáži

Co přesně si pod tímto pojmem představit, co očekávat? Erotická masáž má svá specifika, ale vlastně se zaměřuje na podobné oblasti, jako masáž běžná. Těšte se na uvolnění celého těla, všech unavených svalů a samozřejmě také na příjemnou atmosféru. Rozdílem bude, že se masér či masérka budou již od počátku procedury zaměřovat na vaše intimní partie, budou stimulovat body, o kterých ani sami nevíte.

A jaké jsou k dispozici formy? Samozřejmě je na výběr více druhů procedur, ať už si ale zvolíte speciální masáž pro muže, párovou masáž nebo třeba klasickou erotickou, určitě nebudete litovat. Na našich webových stránkách se můžete předem podívat na rozvrh masérek, a samozřejmě nechybí ani pro dámy masér. Prohlédněte si jejich profily, podívejte se na jejich fotky a objednejte se právě k tomu, kdo vás zaujme nejvíce. Těšte se na profesionální a citlivý přístup, který povede k celkovému uvolnění těla i mysli. Zanechte všechny všední starosti za zdmi salonu a užijte si svůj čas, který máte vyhrazen.

sprcha s masérkou

Neodolatelné techniky

Užijte si skvělou sprchu, která bude společně s masérem či masérkou, popřípadě si můžete tento začátek projít sami, pokud budete chtít. Následně se přesunete k samotné masáži, jejíž součástí je i body to body, kdy si masérka lehne na vás a rozproudí krev v těle. Běžně dochází během procedury také k ručnímu vyvrcholení, ať už v průběhu či na jejím konci – jste limitováni pouze časem, nikoli četností orgasmu.

Zapište si do svého seznamu i tuto výzvu, věřte, že pokud jednou vyzkoušíte právě tyto procedury, určitě vás budou zajímat i ty další!