Oblečte stěny vašeho domova do nového kabátu

Mezi zajímavými novinkami poslední doby jsou 3D obklady a obkladové panely. Takovým obkladem, který jde použít kdekoliv v interiéru, se velice jednoduchým způsobem z obyčejné a tuctové místnosti stane originální a zajímavý prostor, který bude poutat pozornost. Pomocí takového obkladu můžete vyřešit i problematické nerovnosti stěny nebo její nehezký vzhled.

Obklady a obkladové panely se vyrábí z různých materiálů a v různých barvách. Pro lepší představivost a probuzení své fantazie pro inspiraci bydlení 3D Panel je nejlepší projít si galerii s pestrou škálou fotografií s různě umístěnými obklady.

Betonové 3D obklady určitě patří k zajímavým způsobům, jak beton tvůrčím způsobem uplatnit v interiéru domácnosti. Beton se hodí hlavně do moderních objektů pro lidi, kteří mají rádi volný prostor, výtvarné prvky a originální řešení bydlení.

obkladový panel

Dřevo je nadčasový materiál s univerzálním použitím, a tak není divu, že se uplatilo i při moderní výrobě 3D obkladů a panelů. Takové obklady mají univerzální použití, protože dřevo se hodí jako kontrastní prvek do moderní domácnosti i jako doplněk do staršího interiéru, kde splyne s okolím. Dřevěné panely nachází uplatnění i v kulturních zařízeních, restauracích a hotelech. Navozují teplou a příjemnou atmosféru. Povrch dřeva lze opracovat a vytvarovat mnoha způsoby. Díky moderním ochranným prostředkům se dřevěným obkladům výrazně prodloužila životnost.

dřevěné panely

Cenově dostupné sádrové obklady a obkladové panely se hodí hlavně pro mladé lidi, pro které je pořizovací cena jedním z hlavních ukazatelů. Pomocí sádrových panelů se dá během krátké doby úplně přetvořit design bytového zařízení.

Trochu odlišné jsou textilní obklady, které se hlavně uplatní v dětských pokojích. Jsou skvělým izolantem, tlumičem zvuků a díky měkkému a příjemnému povrchu chrání děti před zraněním.