Peugeot 2008

Po přistoupení k autu okamžitě poznáte, že se jedná o bytelné SUV, které určitě něco vydrží. Prolisy dodávají vozu celkově sportovnější vzhled. Prošel zvýšením světelné výšky, což je v této kategorii stávajícím trendem. Své kouzlo určitě udělá koncovka výfuku, které je chromová. Specifickou částí se stávají světla. Ve předu i vzadu jsou do stylu tří pruhů. Přední Full led světla nádherně zapadají do přední masky a hodí se i k mřížce chladiče. Zadní světla jsou propojena černým elegantním pruhem. A co by to bylo za SUV bez pořádného kufru? V základu má 434 litrů, ovšem po sklopení sedadel až 1044 litrů. Tuto plochu můžete velice prakticky využít pro převoz všemožných věcí.
interiér vozu Peugeot
Nyní si něco povíme o interiéru. Uvnitř vozu se nachází 10’’HD display, jenž můžete velice pohodlně ovládat. Pro největší pohodlí si můžete mobilní telefon nabíjet i bezdrátově. Zde jsou používány pouze kvalitní materiály, takže sedadla jsou potažena speciální koženkou nebo kůží. Výbava se samozřejmě odvíjí od zvoleného typu. To Vám umožní si zvolit prvky podle svých představ. Můžete mít například vyhřívaná přední sedadla. Řidič může mít dokonce svou sedačku i masážní. Naopak zadní sedadla nabízí spoustu prostoru a pohodlí. Navíc panoramatické okno propouští dostatek světla, takže uvnitř není nadměrná tma.
disk Peugeot
Další částí možná tou nejdůležitější je motor. Je zde nabízeno hned několik variant. První je elektrický motor, jehož technologie nabývá díky čistotě velkého rozkvětu. Můžete se s ním dostat kamkoliv, a to i do zelených zón, kde je pro některé druhy motorů vjezd zakázán. Nedělá mu problém zajet i mimo město. Dosahuje výkonu slušných 100 kW, což je naprosto dostačující. Další je například naftový s technologií BlueHDi. Nebo pokud máte radši benzín, tak si vyberte benzínový PureTech s výkonem 155 koní. Na výběr je automatická nebo manuální převodovka, ovšem hodně lidí zvolí automatickou, protože chtějí mít při cestování více pohodlí.