Sušička, kamarádka každého

Mnoho domácností ve městech se v dnešní době potýká s problémem ohledně prostoru. Mnohdy se musí celý interiér i se spotřebiči dokonale naplánovat, aby se vše do panelákového bytu vešlo. Proto vřele doporučuji sušičku. Nezabere místa více než pračka, je skladnější než rozložený stojan s prádlem, či natažené šňůry na balkoně či v koupelně.

staré pračky v prádelně
Problém městských lidí?

Tento problém se ovšem netýká jen lidí z měst, jak by se mohlo na první pohled zdát. I větší domácnosti či rodinné domy mohou mít stejný problém, popřípadě jsou -li majitelé zvyklí věšet prádlo například na venkovní sušáky je to super. Neexistuje snad nic lepšího a voňavějšího, než je usušené prádlo z venku, ale problém nastává v zimě. V tom případě je sušička skvělá volba.

·         Design

Designově jsi lze zakomponovat do interiéru ať už volně stojící, tak i vestavěnou. Díky nejrůznějším barevným variacím ji lze perfektně zařadit do každého interiéru.

příprava na praní
·         Plusy

Jaké jsou plusy? Především čas a prostor. Oblečení jen vyjměte z pračky, a tak jak je jej přendejte přímo do sušičky. Pak si jen navolíte příslušný program a je to! Dále si toho nemusíte vůbec všímat. A až se vše usuší, dá vám sušička obvykle nějakým zvukovým signálem (mimo jiné) vědět, že je vše hotovo a vy prádlo už můžete jen vyndat, poskládat a uklidit do skříně.
Ovládání není nijak složité. Nemusíte nějak rafinovaně vymýšlet a kombinovat všemožné programy. Jasně a hned na první dobrou zadáte jeden určitý program a o nic víc

sušení prádla na sluníčku
Prostě nejlepší volba

No není to sen každé ženy? Nemusíte hořečnatě přemýšlet, kde, kdy a jak usušíte prádlo. Jak dlouho to bude trvat a jestli stihnete vyprat tolik prádla, kolik jen potřebujete. Je to velká výhoda pro velké domácnosti, kde je třeba hodně členů. Víte dobře, kolik triček, kalhot a spodního prádla se neustále nahromaďuje… takže doporučuji jako super řešení J.