Tenisová raketa Head pro začínající i pokročilé hráče

Výrobců a typů tenisových raket je mnoho, některé z nich produkují náčiní pro citlivé a přesně mířené údery na kurtu, jiné upřednostňují tvrdé, razantní a vysokorychlostní údery. Vyznat se v nich nemusí být snadné a vždy je v případě nejasnosti lepší poradit se se zkušenými prodejci, hráči a trenéry. Tenis je hra nesmírně náročná http://www.halonoviny.cz/articles/view/45952901 je to kombinace rychlých a obratných nohou, pružného těla, silných paží, vytrvalosti i sprinterských schopností a samozřejmě také techniky podání a přesného umístění míčů na plochu soupeřova hracího pole.

hráč tenisu

Kdo se chce naučit hrát tenis na profesionální úrovni, měl by začít již v raném dětství a především této hře obětovat veškerý svůj volný čas. Tenis však není jen o tvrdé sportovní řeholi, je to perfektní zábava, kterou si může dopřát v podstatě každý, kdo je schopen jej „uběhat“ a odehrát alespoň pár složitějších výměn.

Výhodou tenisu je také jeho bezpečnost a nepříliš vysoké nároky na vybavení. Pro rekreační sportování vystačíte s jednou raketou a několika sadami míčů, případně se sítí, pokud není na kurtech k dispozici, a s vhodnou obuví a lehkým oděvem. Můžete si samozřejmě pořídit k tenisové raketě Head i různé doplňky, jako jsou omotávky, vibrastop, obaly na rakety, tašky na tenis, potítka, čelenky atd.

tenisová raketa a míč

Tenis nemusíte hrát jen doma

Tenis je natolik oblíbeným sportem, že se to projevilo i ve výstavbě tenisových kurtů v blízkosti mnoha rekreačních zařízení, jako jsou soukromé priváty, hotely či horské chaty. Pro vás to znamená jediné – chcete-li si zahrát i mimo domov na dovolené, stačí zamluvit vhodný termín a rezervovat kurty pro svou rodinu, vaše blízké či známé. Tenis je také vhodný sport pro bližší seznamování pracovních kolektivů, můžete uspořádat i pracovní „výjezdní zasedání“ a spojit jej se sportovními aktivitami, tedy kromě tenisu např. s cyklistikou a turistikou.