Virtuální sídlo v Brně

I v Brně se dá začít podnikat, aniž by měl člověk pevnou provozovnu, nebo vlastnil nějaký objekt, do kterého by umístil sídlo své společnosti s ručením omezeným. Ano, jistě se to dá, namítnete. Existují přece pronájmy. Jenže, který majitel, respektive pronajímatel vám umožní do svého objektu umístit provozovnu. Tu snad ještě ano, ale sídlo společnosti? S tím už asi určitě bude mít problém.

Sídlo k této práci?

Takže co s tím? Jak to zařídit, abyste mohli podnikat, aniž byste měli onu adresu. Zákonem stanovenou podmínku!

Vše se dá zařídit, vše se dá nějak obejít. A u zákonných podmínek to platí dvojnásob.

Tím způsobem jak tento zákonný předpis obejít je zařídit si sice sídlo, ale virtuální. Nemusíte přece někde fyzicky sídlit, když váš předmět podnikání je IT specialista, nebo jste psavec propagačních článků. Nebo vyvíjíte zábavné aplikace. Tyto práce přece děláte z pohodlí domova. Na to nepotřebujete výrobní haly, sklady, stáje ani pozemky. Stačí vám pohodlné pracovní křeslo, stůl, skříň na šanony a kvalitní počítače.

Krása virtuálního sídla v Brně spočívá v tom, že za prvé fyzicky neexistuje a za druhé je velice levné. Uvedu příklad. Za jeden měsíční nájem kanceláře zaplatíte nájem virtuálního sídla na celý rok. To je přece dobrá nabídka. Nebo se mýlím?

Pokud jsem vás ještě nepřesvědčil, přidám další trumfy. K virtuálnímu sídlu získáte i kancelářské služby. Ne virtuální, skutečné! Například korespondence. Víte, jak virtuální sídlo naloží s dopisem, který dojde na vaši virtuální adresu?

Home office

Nejdříve se zaregistruje. Dopis se pak otevře a listy uložené v obálce se všechny naskenují. Skeny, ve formátu PDF se pak pošlou na vámi udanou e-mailovou adresu. Nepřicházíte o nic důležitého, i kdybyste byli zrovna na Bahamách.

Anebo zasedací místnost. Víte, že k virtuálnímu sídlu získáte možnost využívání zasedací místnosti pro vaše obchodní schůzky? Nevíte. A koukáte, že?