Zbavte se exekuce

Zbavte se exekuce

Jednejte pohotově

Jednoho dne se můžeme dostat do dluhů, kdy si třeba vezmeme půjčku, abychom mohli jet na dovolenou. Následně přijdeme o práci rázem nebude z čeho splácet. Do začarovaného kruhu se dostává dost dlužníků, přičemž někdy bývá problém se z něj dostat. Může to skončit až tak, že na nás bude uvalena exekuce. O už je dost závažná situace, a proto je zapotřebí ji nejlépe okamžitě začít řešit, abychom z toho vyšli co nejlépe.

platební karty

Jakmile Vám dojde úřední oznámení, tak zajděte za daným exekutorem. Je totiž obecně známo, že čím více sil bude muset vynaložit, tak tím více my zaplatíme. Takže je lepší jej navštívit, sdělit mu vše potřebné a v klidu se s ním domluvit, což bude nejlepší i pro nás. Jakmile k Vám přijde, tak mu otevřete a spolupracujte. Zabavování je nevyhnutelné a kdyby musel volat zámečníka, tak by se to vše výrazně prodražilo. Dejte pozor na seznam zabavených věcí, aby všechny byli skutečně naše.

Řešení situace

Abychom se vyhnuli podlehnutí dluhům a zabavováním majetku, tak máme několik možností. První je dluh splatit, přičemž když nemáme peníze, tak by to šlo jenom těžko, jedině že by nám třeba půjčil někdo z rodiny. Naštěstí je tu půjčka na exekuci, která nám může velmi pomoci. Společnost se totiž postará o to, aby nám splatila všechny naléhavé dluhy a zajistila, že budeme před zabavováním v bezpečí.

bankovka na domečku

Většinou to probíhá formou zástavy, že nám vyplatí peníze za naši nemovitost a z nich splatí naše dluhy. My mezi tím můžeme zase vrátit svůj život do normálu a jakmile našetříme dostatek peněz, tak si budovu zase koupit zpět. Ve výsledku můžete mít klid od dluhů a bydlet ve vlastním včetně vybavení, jako by nám žádná exekuce nehrozila. Je ale zapotřebí skutečně vydělávat, abychom nemovitost ze zástavy mohli koupit zpět a nezůstala u společnosti. Proto tuto možnost vždy dobře zvažte.