Nejlepší obchody s aplikacemi?

Pakliže aplikace v podobě Google Play či App Store nejsou pro vás už příliš zajímavé, nebo jsou už tak nějak méně zábavné, je čas na změnu. Pozitivní je, že není podstatné, jestliže máte zařízení fungující na platformě Windows či iOS apod. Stačí jen si vybrat a vyzkoušet jakýkoli jiný neznámý a zcela snadno volitelný obchod v rámci aplikace.
 obchod play
Amazon Appstore
 
Nejen svým způsobem dominuje pro verzi Android. V rámci využití je pozitivní velmi přehledné řazení aplikací a zároveň i tak snadné vyhledávání dle klíče. Aplikaci lze nainstalovat i do tabletu. I když nabídka v případě her je o něco nižší v rámci počtu, neboť vše musí projít schvalovacím procesem od samotného Amazonu. Nutno zmínit, že je reálné bezplatné vyzkoušení aplikace před jejím zakoupením. Otestovat aplikaci lze za pomoci webového prohlížeče.
 
SlideMe
 
Dalo by se nazvat, že se jedná o samostatnou odnož či variantu obchodu s aplikacemi Google Play. Je pozoruhodná prostřednictvím rozličných platebních metod. Tento alternativní obchod je oblíbený především pro uživatele mobilů čínské značky. Mezi výhody náleží kontrola všech nahraných aplikací, která je prováděna samotným týmem SlideMe. Avšak množství aplikací není až tak rozsáhlé, jako je tomu u Google Play.
 obchod s aplikacemi
F-Droid
 
Aplikaci lze stáhnout online ze stránek společnosti. Tak máte k dispozici i rozsáhlou nabídku také freewarových a open-source aplikací. Podstatná část je tvořena bezpečnostními nástroji, multimediální i kancelářské aplikace. Samozřejmě nechybí ani nabídka her. A co je hlavní, že veškeré aplikace v obchodě F-Droid jsou zdarma! Avšak v případě spokojenosti lze zaslat libovolný finanční příspěvek.
 
AppsLib
 
Tak v tomto obchodě zaměřeného na Android, je nabídka aplikací, která od Googlu neobdržela náležitou certifikaci. Nicméně dá se nainstalovat tato aplikace na běžná zařízení. A tak máte možnost poté přístupu k aplikacím, která na Google Play nejsou v nabídce. Mezi výhody této aplikace náleží rozšířená nabídka v rámci platební metody, tj. platbu kartou i tak lze platit přes Paypal.
 
Pár slov na závěr aneb malé shrnutí
 
I když nabídka je rozsáhlá a velmi rozmanitá, nelze uvést všechny alternativní obchody, které jsou aktuálně k dispozici. Stejně tak konstatovat, který obchod je tím nejlepším, je též nereálné. Nelze říci jednoznačný verdikt. Každý obchod má své klady a zápory. A stejně tak každý uživatel preferuje něco jiného.