S čím vás může překvapit striptérka v průběhu svého představení


Ladnými pohyby – když se svléká dívka v lékařské ordinaci, aby se podrobila vyšetření, nemá to s profesionálním stripem v Brně nic společného. Svlékání není motivováno žádným erotickým podtextem, jde pouze o nezbytný proces k lékařskému výkonu. Nemůžete od této slečny očekávat žádné ladné pohyby s jasným záměrem zaujmout pozornost. Ovšem pokud jí lékař imponuje, může dotyčná dívka předvést výkon hodný striptérky.

krásná dívka

Úsměvem – na profesionální striptérce by neměl být patrný žádný stres ani osobní trauma. Striptýz bez úsměvu, to je něco jako bazén bez vody. Jestliže se striptérka na své vystoupení těší a nesmírně jí to baví a mnohdy i vzrušuje, pak jste si vybrali to nejlepší, co jste si vybrat mohli.

Přirozeností – svlékání by také nemělo působit dojmem, že máte před sebou androida s ženským vzezřením. Každá žena má nesmrtelnou duši a z jejího nitra by měla vyzařovat přirozená touha být přitažlivá pro své okolí a své vystoupení si užít do morku kostí. Diváci velmi rychle odhalí, zda si striptérka svým výkonem plní svůj životní cíl a zálibu, anebo si jde jen vydělat nějaké peníze.

ženský strip

Kostýmem – byla by to děsná „Nuda v Brně“, kdyby dívka odhazovala sportovní tepláky a domácí mikinu. Striptýz získává grády teprve v okamžiku, kdy před vás předstoupí letuška s vlasy staženými do copu, školačka v sukýnce a podkolenkách, sekretářka ředitele v brýlích, kostýmu a lodičkách anebo lékařka s fonendoskopem.

Přirozeným vzhledem – víte o tom, že se pomalu, ale jistě ze společnosti vytrácí touha po nepřirozených náhražkách, a že jsou preference zaměřené spíše na přirozenost? Mnohem lépe totiž vyzní drobná tělesná nedokonalost, než vynucená syntetická dokonalost. Máme tím na mysli silikonové vycpávky všeho druhu, tetování a piercingy, včetně toho v pupíku. Proč nenechat vyniknout krásu ženského pupíku, jakou si dívka nese od narození?

Postavou – jestliže je splněno všech pět předchozích bodů, pak ze striptérky nespustí oči žádný muž, a nikoho z nich toto vystoupení nenechá chladným. Proto je strip stále žádaný a proto také nikdy neomrzí.