Šatna místo skříní

Oblečení nepřehledně poskládané ve velkých skříní až tak, že mnohdy kousek, který hledáme, nenajdeme. Přejeme si, abychom ve srovnávání oblečení měli systém a prostor, prostě místnost dělanou přesně pro něj. V dnešní době, kdy většina lidí bydlí kvůli neúnosným částkám za vlastní bydlení v podnájmu, nic nepřeje, aby se ženy šatny dočkali.
ramínka na tyči.jpg
Šatna nemusí být zvláštní místnost ve vašem domě nebo bytě, stačí si na ni vynahradit menší prostor v nějakém pokoji, nejlépe však v ložnici, kde šatní skříň máte. Ani nemusíte prosit partnera, manžela, příbuzného nebo profesionála, aby vám danou místnost přepažil a vaše bydlení disponovalo dalším pokojem. Tuto funkci bohatě splní kvalitní závěs, který tak oddělí ložnici od budoucí šatny. Raději si ale kupte nový závěs, než abyste použili nějaký starý a nepoužívaný, který by se tam nehodil a dali ho tam jen proto, aby se využil. Nestojí přece celé jmění a vyberete si nový a moderní, perfektně pasující k vašemu bydlení a stylu .
Ani s vybavením do šatny nemusíte utratit celou výplatu. Záleží však na vzniklém prostoru a požadavcích, které máte. Pokud vám jde o praktičnost a využitelnost více než o vzhled, je zbytečné kupovat malé kusy nábytku. Třeba botník, malé skříňky či zásuvky levněji zastoupí šatní tyče a stojan na šaty, na které jednoduše pověsíte vaše oblečení na ramínkách. Starší a nevyužité kusy nábytku z jiných částí bytu nebo domu poslouží například na vaše boty.
saka na ramínkách.jpg
Nezapomeňte na vhodné osvětlení, nejlepší volbou je samozřejmě přístup k oknu, ale skvěle poslouží stropní nebo stěnové svítidlo, která samozřejmě vypadají vkusně. Stylově do vašeho nového království zapadne i stolní lampa, opět však záleží na prostoru.
Až budete mít veškeré úložné prostory na svém místě, tak si veškeré vaše oděvy uzpůsobte a rozvrhněte na správné místo, kde je chcete mít. Právě takový přehled vám zaručí, že všechno oblečení najdete hned a zároveň ve vytouženém prostoru, o kterém jste vždy snili.